
Бургаската ПГЕЕ изпрати своите абитуриенти с тържествена церемония в двора на училището. Снимки ПГЕЕ Константин Фотинов
Бургаската Професионална гимназия по електротехника и електроника "Константин Фотинов" изпрати 141 абитуриенти. Дворът на гимназията събра за последно зрелостниците, техните учители, родители. Празникът започна с посрещане на знамето. Директорът на ПГЕЕ Павлина Градишка поздрави учениците от "Випуск’2026" и им пожела успешна реализация в живота.
По традиция тя връчи и плакет на ПГЕЕ на отличника на випуска – Димитър Стоянов, който отправи своето послание. Със свои думи към момчетата с червени униформи се обърна и командирът на IV гвардейски отряд.


