Директорът Христина Жабова връчи на всички ученици грамоти и комплект химикали брандирани с логото на училището

Директорът Христина Жабова връчи на всички ученици грамоти и комплект химикали брандирани с логото на училището

Бургаската Професионалната гимназия по морско корабоплаване и риболов "Св. Никола" изпрати абитуриентите от "Випуск'2026". Със специална тържествена церемония в двора на гимназията учениците от трите паралелки - "Корабни машини и механизми",  "Корабоводене - морско" и "Митническа и данъчна администрация" за последен път чуха училищшния звънец. Те бяха посрещнати с аплодисменти от учениците на гимназията и от своите родители. Директорът на учебното заведение Христина Жабова отправи думи на благодарност и им пожела успех в живота! Тя връчи на всички 78 зрелостници грамоти и специален подарък - брандирани химикали с логото на учебното заведение!

Церемонията продължи почти час като на нея бяха наградени с номинации и класните ръководители на трите паралелки.

Галерия