Виктория Колева се качи на най-високото стъпало на почетната стълбичка. Снимки клуб Бей син

Виктория Колева се качи на най-високото стъпало на почетната стълбичка. Снимки клуб Бей син

Бургазлийката Виктория Колева завоюва златен медал на отвореното първенство по ушу, което се проведе в Батуми, Грузия. Състезанието беше оспорвано в нейната дисциплина, но Виктория като фурия отвя конкуренцията от Иран, Грузия и Индия.

Това е поредното отличия за Виктория и за нейния клуб по ушу "Бей син".

Галерия