Бургазлийката Виктория Колева завоюва златен медал на отвореното първенство по ушу, което се проведе в Батуми, Грузия. Състезанието беше оспорвано в нейната дисциплина, но Виктория като фурия отвя конкуренцията от Иран, Грузия и Индия.
Това е поредното отличия за Виктория и за нейния клуб по ушу "Бей син".



