Фонтан в Бургас се превърна в градска баня. Читател на "Черноморие" ни изпрати снимка, на която ясно се вижда как няколко хлапета се къпят във водата. Става въпрос за фонтана до подлеза на Операта. Той е един от най-старите в града и вече функционира, въпреки че летният сезон не е започнал. През последните три дни живакът по Черноморието "удари" необичайно високи за май температури от над 25 градуса. Дали провокирани от жегата или просто да се изкъпят, но необезпокоявани от никого хлапетата са влезли във фонтата. Къпането там е строго забранено, което явно не смущава нито тях, нито родителите им.
×



