Професионална гимназия по механизация на селско стопанство и електроника "Н. Й. Вапцаров" в Средец изпрати "Випуск'2026". Своето любимо училище напуснаха учениците от 12 "а" клас - специалност "Промишлена електроника" с класен ръководител г-жа Н. Чанева и 12 "б" клас - специалност "Механизация на селското стопанство" с класен ръководител г-н Д. Желев. След години, изпълнени с труд, приятелства и споделени моменти, те поемат по нов път с мечти и надежди за бъдещето.
Ръководството и педагогическият екип пожелава на всички абитуриенти много успехи, вдъхновение и смелост, за да следват целите си. Нека пазят добрите спомени от училищните години и с увереност да вървят напред!



