Мъжът паднал от остъклената тераса на Казиното. Снимка Петко Шивачев

Мъжът паднал от остъклената тераса на Казиното. Снимка Петко Шивачев

Мъж на видима възраст около 30 години падна от терасата на културен център "Морско казино" в Бургас. Инцидентът станал малко след 18.00 часа тази вечер, разказа читателят на "Черноморие" Петко Шивачев, който ни изпрати снимка от мястото на събитието. Мъжът полетял от парапета на остъклената тераса на Казиното и паднат на асфалта. Веднага на помощ са му се притекли служители на Община Бургас. Мъжът е сложен на носилка и му е оказана първа помощ. На мястото е пристигнал кметът Димитър Николов и зам.-кметът по образование в общината Михаил Ненов. Двамата са били на терасата до Казиното, където тази вечер изпращаха бургаските абитуриенти.