"Несебър" победи "Нефтохимик" с 6:0

Първият гол отбеляза в 17 минута голмайсторът на отбора Борислав Иванов, който се възползва от подаване с глава на Стефанов. Пет минути по-късно Стефанов отново с глава увеличи резултата на 2:0, а малко след това покачи на 3:0.

В края на полувремето след удар от границите на наказателното поле Рибарски доведе резултата до 4:0.

През второто полувреме ст. треньорът на "Несебър" Георги Василев даде възможност за изява на нови 11 футболисти. Те показаха каквото могат, отбелязвайки още два гола чрез Христов за 6:0.

Контролният мач се игра като компенсация за отложената среща поради лошите метеорологични условия с отбора на "Черноморец" - Балчик. Мачът с черноморци ще се играе на 17-ти март в Балчик.