Несебърски полицаи спипаха водач с 1.36 промила алкохол в кръвта, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР в Бургас.
На 27-ми май около 23.19 ч. в района на бензиностанция "Петрол" на улица "Първа" в Слънчев бряг служители от Районно управление – Несебър спрели за проверка лек автомобил "Опел Зафира", със сливенска регистрация, управляван от 44-годишен мъж от Сливен, като установили, че същия шофира след употреба на алкохол с концентрация - 1,36 промила. Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.



