Служители на Пътното поставят знаци, за да дадат сигнал на водачите, че на пътя има дупка

Служители на Пътното поставят знаци, за да дадат сигнал на водачите, че на пътя има дупка

С храсти и пътни знаци обезопасяват дупка в центъра на Бургас. Иновацията е на улица "Христо Фотев" и "Дебелт", сигнализираха читатели на "Черноморие". До тази ситуация се стигна преди около три години, след построяване на кооперация в близост до улица "Христо Фотев". Оттогава до днес при силен дъжд мазетата на живеещите в района се пълнят с около един метър. Хората са подали няколко жалби, едната от които във ВиК. Оказва се, че една от шахтите на улицата е запечатана и през нея вода не се оттича по време на дъжд. Тя е била запушена при асфалтирането на улицата. В съседство на нея обаче започва пропадане. След разкриването на шахтата, която пропада обаче, се оказва, че тя всъщност не е шахта а представлява издълбана дупка, която не е свързана по никакъв начин с канализацията на улицата. Това принуждава хората да напишат нова жалба. След като шахтата е била разкрита изцяло,      за да не стане проблем в дупката са сложени храсти. А в късния следобед днес служители от Пътното са дошли на място, за да запушат дупката с пътни знаци и да предотвратят падане в дупката.

Как ще бъде решен проблемът, предстои да стане ясно.като

Галерия