С храсти и пътни знаци обезопасяват дупка в центъра на Бургас. Иновацията е на улица "Христо Фотев" и "Дебелт", сигнализираха читатели на "Черноморие". До тази ситуация се стигна преди около три години, след построяване на кооперация в близост до улица "Христо Фотев". Оттогава до днес при силен дъжд мазетата на живеещите в района се пълнят с около един метър. Хората са подали няколко жалби, едната от които във ВиК. Оказва се, че една от шахтите на улицата е запечатана и през нея вода не се оттича по време на дъжд. Тя е била запушена при асфалтирането на улицата. В съседство на нея обаче започва пропадане. След разкриването на шахтата, която пропада обаче, се оказва, че тя всъщност не е шахта а представлява издълбана дупка, която не е свързана по никакъв начин с канализацията на улицата. Това принуждава хората да напишат нова жалба. След като шахтата е била разкрита изцяло, за да не стане проблем в дупката са сложени храсти. А в късния следобед днес служители от Пътното са дошли на място, за да запушат дупката с пътни знаци и да предотвратят падане в дупката.
Как ще бъде решен проблемът, предстои да стане ясно.като



