Община Царево отличена с приз за Медицинския център. Проектът, който Общината реализира, е номиниран и отличен в годишните медицински награди. Призът е за хуманизма и отговорността на лекари, болници, клиники и екипи с доказани значими постижения в областта на медицината.
Кметът на общината Марин Киров получи наградата. "Проектът за Медицински център е една голяма мечта, която сбъднахме, защото дължим на всички Царево да бъде добро и сигурно място за живеене и туризъм. Беше изключително труден процес, но успяхме - осигурихме финансиране и го завършихме", каза той.



