Срещата се игра при изключително студено време на градския стадион в Несебър. Снимка ОФК Поморие

Отборът на ОФК "Поморие" постигна победа с 1:0 над гостите от "Пирин" - Благоевград в среща от 18-тия кръг на Втора професионална лига. Срещата се игра при изключително студено време на градския стадион в Несебър. Първото полувреме премина при равностойна игра, а голови положения липсваха. Все пак в 39-та минута "Поморие" успя да поведе след заучено изпълнение на статично положение. Топката стигна в наказателното поле до Християн Казаков, който с плътен удар я прати от гредата за 1:0. В 52-та минута Живко Петков бе точен с глава, но попадението бе отменено заради засада. Гостите имаха възможност да се разпишат чрез Димитър Благов, който обаче прати топката до лявата греда.

Следваща среща отборът на ОФК "Поморие" гостува на ОФК "Несебър" на 2-ри март, събота, от 15:30 часа на стадион Несебър.