Дрегерът отчел 1.43 промила алкохол в кръвта. Снимката е илюстративна

Дрегерът отчел 1.43 промила алкохол в кръвта. Снимката е илюстративна

Спипаха бургазлийка да шофира с 1.43 промила алкохол, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР в морския град. На 13-ти август около 01.50 ч. в района до бл. 47 в комплекс "Меден рудник" служители от Четвърто Районно управление - Бургас спрели за проверка лек автомобил "Мерцедес Е 270", с бургаска регистрация, управляван от 37-годишна жена. При проверката установили, че същата шофира след употреба на алкохол с концентрация - 1.43 промила. Водачката е задържана за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.