Мария Тонева получи отличието си от кмета Димитър Николов. СНимки ПГТ Проф. д-р Асен Златаров

Мария Тонева получи отличието си от кмета Димитър Николов. СНимки ПГТ Проф. д-р Асен Златаров

"Благодаря ви, че служите на нашите деца !", с тези думи кметът на Община Бургас Димитър Николов се обърна към учителите, които бяха наградени на церемонията в навечерието на 24-ти май.

Представители на бургаската Професионална гимназия по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" бяха част от официалната церемония. В категория "Иноватор в образованието" за 2025/2026 година бе отличена г-жа Мария Тонева - учител по професионално образование в ПГТ.

Отличията бяха връчени в знак на признателност към труда, инициативността и резултатността, реализирани в синхрон с усилията за повишаване  качеството на образованието.

Гимназията пожелава на г-жа Мария Тонева още много поводи за усмивки и професионални постижения.

Галерия