"Благодаря ви, че служите на нашите деца !", с тези думи кметът на Община Бургас Димитър Николов се обърна към учителите, които бяха наградени на церемонията в навечерието на 24-ти май.
Представители на бургаската Професионална гимназия по туризъм "Проф. д-р Асен Златаров" бяха част от официалната церемония. В категория "Иноватор в образованието" за 2025/2026 година бе отличена г-жа Мария Тонева - учител по професионално образование в ПГТ.
Отличията бяха връчени в знак на признателност към труда, инициативността и резултатността, реализирани в синхрон с усилията за повишаване качеството на образованието.
Гимназията пожелава на г-жа Мария Тонева още много поводи за усмивки и професионални постижения.



