78 зрелостници чуха за последен път училищния звънец в бургаското СУ "Св. св. Кирил и Методий". Дворът на гимназията се изпълни с ученици, родители и абитуриенти за изпращането на "Випуск'2026". Атрактивни, с обратно отброяване и с много настроение завършващите стъпиха в двора на училището. Те бяха поздравени от директора Снежана Няголова, която им пожела здраве и попътен вятър в живота!
На тържеството се събраха и ученици от първия випуск на ЕСПУ "Кирил и Методий", който тази година празнува своя юбилей!



