Юношите на "акулите" с победа

На негостоприемния стадион в Стара Загора малките "акули" се наложиха над връстниците си от "Берое" с 2:1.

Мачът беше белязан от тоталното превъзходство на черноморци, които откриха резултата още в 7-мата минута чрез Красимир Тончев. Беройци обаче изравниха малко преди почивката. През втората част бургаските юноши пренесоха играта изцяло пред вратата на съперника, който отпадаше физически с всяка изминала минута. След поредица от пропуски логичното се случи 12 минути преди края. Денис Делянов вкара победния втори гол за "Черноморец" след асистенция на Жвко Петков.

На 23 август момчетата на треньорския тандем Спасов-Косев приемат във 2-рия кръг от първенството "Локомотив" (Сф) на стадион "Лазур". В "А" юношеска група надпревара водят 15 отбора, след като "Белите орли" (Пл) отказаха участие в последния момент.