Зелените постигнаха категорична победа над гостите от Вихър. Снимки ФК Нефтохимик

Отборът на ФК "Нефтохимик" постигна нова категорична победа в "А" окръжна група - Бургас. На своя стадион в комплекс "Изгрев" бургазлии разгромиха отбора на "Вихър" със 7-0. Първото полувреме завърши със само един гол преднина за "зелените". Попадението отбеляза Исмаилов с красив диагонален удар в 25-тата минута. През втората част превъзходството на "Нефтохимик" беше затвърдено с нови 6 гола. Те бяха отбелязани от 6 различни голмайстори – Исмаилов, Димитров, Токмак, Мирошник, Атанасов и Славов.

На полувремето на срещата беше награден юношеския отбор на "Нефтохимик" родени до 2009 година. Възпитаниците на треньора Васил Цветанов спечелиха предсрочно шампионската титла в Зонална група Пловдив.

"Нефтохимик": Тотев, Илчев, Славов, Николов, Кръстев, Славилов, Попов, Димитров, Исмаилов, Иванов, Токмак. Голмайстори: Исмаилов 25′, 55′, Димитров 60′, Токмак 67′, Мирошник 80′, Атанасов 86′, Славов 90′