Отборът на Созопол загуби домакинската си среща. Снимка ФК Созопол

Отборът на ФК "Созопол" отстъпи като домакин на "Лудогорец - 2" с 1:2 в мач от 24-тия кръг на първенството във Втора лига. Гостите поведоха в резултата още в 8-мата минута чрез Денислав Александров, който се възползва от неразчетено излизане на вратаря Свилен Нотев. Кристиян Пешов можеше да изравни двадесет минути по-късно, но ударът му с глава прати топката на сантиметри от левия страничен стълб. Пропуск направи и Иван Стоянов малко преди почивката.
"Лудогорец - 2" удвои аванса си в 80-ата минута, когато Нотев подари топката на Ивайло Климентов и той го прехвърли. Само три минути по-късно Пешов върна интригата с попадение за 1:2. В добавеното време стопроцентови голови положения за домакините пропиляха Кирил Грозданов и Теодор Стефанов.