Следващата среща на бургазлии е на 20-и октомври. Снимка Пресцентър Община Бургас

Отборът на "Нефтохимик 2010" записа три победи в три маса от Суперлигата по волейбол при мъжете. Последният успех за бургазлии беше с 3:0 срещу гостуващия в зала "Младост" тим на "Пирин" - Разлог.
В отделните геймове 25:20, 25:23, 25:21 за момчетата на треньора Найден Найденов. Дебют с екипа на "Нефтохимик 2010" в Суперлигата направи играещият спортен директор Теодор Салпаров. Либерото на националния отбор пропусна първите два мача поради контузия.
С 14 точки за бургаския отбор се отличи Вячеслав Шарапович. Валентин Братоев добави 11 точки.
"Нефтохимик 2010" е лидер във временното класиране с пълен актив от 9 точки.
В следващия четвърти кръг бургазлии гостуват в Перник на местния "Миньор". Срещата е на 20 октомври, петък.