Следващата среща на поморийци е на 11-ти май. Снимка Архив ОФК Поморие

Отборът на ОФК "Поморие" претърпя втора домакинска загуба този път срещу борещия се за достигане до баражи - ПФК "ЦСКА 1948" - София. Поморийци бяха водени от новият си треньор Веселин Бранимиров и това пролича още в началните минути на срещата, когато домакините играеха равностойно срещу един от лидерите и успяха да поведат в резултата.

В 15-та минута Бекир Расим нанесе много силен удар, който вратарят на гостите отрази,но топката попадна в Милен Танев и след неговия удар "Поморие" поведе с 1:0.

През II-то полувреме гостуващият отбор на ЦСКА хвърли всички сили в атака и в 74-та минута успя да изравни. Домакините можеха да поведат отново след много добър изстрел на Милен Танев, но в крайна сметка до гол достигнаха "армейците" и крайният резултат остана 1:2.

В следващата среща ОФК "Поморие" гостува на ПФК "Арда" - Кърджали на 11-ти май, събота, от 18:00 часа.