Поморийци загубиха с минимален резултат. Снимка ОФК Поморие

Отборът на ОФК "Поморие" загуби контролната си среща с тима на "Черноморец 1919" - Бургас. Поморйци отстъпиха с 0:1 го стуващия тим. Срещата се игра на стадиона в Каблешково.

Поморийци имаха възможност за отбелязване на гол още в 15-та минута, когато след далечен удар на Милен Танев топката срещна левия стълб на вратата на Мартин Теменлиев.

Гостите от Бургас имаха добра възможност в 25-та минута. Венцислав Славов насочи топката в долния десен ъгъл на вратата на Шейтанов, който плонжира и изби.

Димитър Законов направи добър пробив в 27-та минута, след което остана сам срещу Теменлиев, който отрази удара му.

"Черноморец" поведе в резултата в 60-та минута, когато Венцислав Славов получи пас в наказателното поле на "Поморие" и от непосредствена близост вкара топката във вратата.

Състав ОФК "Поморие": 1. Мартин Шейтанов, 26. Стоян Кижев, 5. Георги Петков, 23. Живко Хаджиев, 2. Антон Иванов, 21. Христо Лемперов, 8. Християн Казаков, 11. Живко Илиев, 19. Димитър Законов, 7. Милен Танев, 14. Живко Жеков

Следваща проверка преди започване на първенството "Поморие" играе с отбора на ПФК "Ботев" - Гълъбово на 10-ти юли, сряда, от 18:00 часа на стадиона в град Каблешково.