Клубът завоюва няколко медала на турнира. Снимки клуб Корсар

С провелия се открит турнир по фехтовка „Купа Стара Загора" за деца до 11/13/15 г. започна новата състезателна годна на оръжието сабя в страната.

Фехтовален клуб „Корсар" завоюва златен и два бронзови медала, всичките те бяха спечелени в групата за момичета до 13 години. Със златото се окичи Екатерина Чаушева, а бронзовите отличия бяха за Доминика Микова и Мария Манчева. На крачка от медалите останаха Борис Чапкънов заемайки 5-то място при момчетата до 15 години,  Петър Иванов 6-то място до 11 г, Лора Ганева   5-то място и Мартина Христова 7-мо място, при момичетата до 11 години.

Фехтовален клуб „Корсар" участва в състезанието с 19 свой състезателя, места извън призовата осмица спечелиха; Стелияна Йорданова, Сиана Тодорова, Ярослава Микова, Стоян Койчев, Диана Ангелова, Невена Съботинова, Ивален Попов, Максим Маринов, Самир Абдула, Катерина Микова, Пламен Христов и Веселин Вълев. За много от тях това беше първото състезание от този ранг, с представянето си дадоха заявка за бъдещи успехи.