Това е поредното отличия за бургаския клуб. Снимки СК Корсар

Ново отличие спечели състезателка на бургаския спортен клуб "Корсар" от провелия се втори кръг от купа "България" за деца до 11 и 13 години.

Екатерина Чаушева от фехтовален клуб "Корсар" спечели бронзовият медал в надпреварата за момичета до 13 години и с това за пореден път показа, че ще е един от претендентите за отличията в тази възрастова група. Само седмица след спечелването на бронзовото отличие от международния турнир по фехтовка в Слобозия – Румъния, състезателката показа характер и отлична игра и отново заслужи място на почетната стълбичка.

С много добро представяне се отличиха и Доминика Микова и Невена Съботинова, които останаха на крачка от медалите, спечелвайки съответно 5-то и 6-то място.

Честта на фехтовален клуб "Корсар" в турнира защитаваха още състезателите; Мария Манчева, Катерина Йорданова, Мартина Христова, Пламен Христов и Ивален Попов.