Нефтохимик записа поредна победа в групата. Снимки ФК Нефтохимик

Футболистите на ФК "Нефхотимик" отвяха гостуващия том на "Странджа" с резултат 7:0. Това е поредна победа за отборът в първенството на "А" Окръжна група - Бургас. "Зелените" разгромиха "Странджа" (Средец) на собствения си стадион в бургаския комплекс "Изгрев" пред 85 зрители. "Нефтохимик" доминира през целия мач, като гостите много рядко минаваха в половината на съперника. Головата сметка откри Илчев още в 5-тата минута с гол с глава. Следващите три гола паднаха в рамките на 5 минути – между 25-тата и 30-тата. Първо роденият през 2007 година Денис Токмак вкара след центриране на Исмаилов, Славов се разписа с глава след корнер и Атанасов вкара за 4-0 отново след удар с глава. При този резултат завърши първото полувреме. През втората част старши треньорът Станислав Жеков направи смени, като на терена се появиха няколко от по-младите футболисти в отбора, както и някои възстановени след боледуване играчи. Михаил Мирошник, който пропусна началото на сезона се завърна успешно в официалните мачове с два гола през втората част. Още един гол отбеляза и Токмак и така срещата завърши с разгромното 7-0.

"Нефтохимик": Тотев, Илчев, Славов, Николов, Кръстев, Славилов, Станчев, Попов, Токмак, Исмаилов, Атанасов.

Голмайстори: Илчев 5′, Токмак 25′, Славов 28′, Атанасов 30′, Мирошник 48′, Токмак 73′, Мирошмик 79′.