Нефтохимик успя да реализира четири гола по време на срещата. Снимки ФК Нефтохимик

ФК "Нефтохимик" взе 3 точки от срещата си с "Бургас спорт". Двубоят се игра на терена в бургаския квартал "Долно Езерово". "Нафтата" спечели категорично гостуването си и продължава да води убедително в класирането на "А" окръжна група - Бургас. "Зелените" вкараха 3 безответни гола още през първото полувреме на стадиона, а след почивката добавиха още един, за да оформят крайното 4:0.

"Нефтохимик" превъзхождаше съперника през цялата среща. Още в 6-та минута Славов откри резултата от дузпа. Алекс Димитров удвои преднината на гостите в 12тата минута, а 4 минути преди края на полувремето Исмаилов вкара нов гол за 0-3. В началото на второто полувреме Кръстев вкара последния гол в срещата. След тази среща Нефтохимик заема първото място в класирането с 40 точки от 14 изиграни мача. Отборът е допуснал само едно равенство и няма загуба при голова разлика 44-6.

"Нефтохимик": Тотев, Илчев, Николов, Славов, Кръстев, Славилов, Станчев, Исмаилов, Атанасов, Токмак, Димитров.

Голмайстори: Славов 6′, Димитров 12′, Исмаилов 41′, Кръстев 51′