Възпитаниците на Малин Орачев загубиха домакинската си среща. Снимка ОФК Поморие

Отборът на ОФК "Поморие" отстъпи като домакин на "Литекс". Поморийци загубиха срещата с 2:3 от гостуващия тим. Двубоят започна отлично за възпитаниците на треньора Малин Орачев. В 12-та минута Милен Танев центрира от фаул, а Георги Чукалов засече с глава за 1:0. Още до края на полувремето обаче гостите от Ловеч реализираха 3 безответни гола чрез Тонислав Йорданов, последният от които от дузпа за 1:3.

В 90-та минута на мача Милен Танев намери в непосредствена близост пред голлинията Уилфрид Гримо, който оформи крайното 2:3.

Следваща среща "Поморие" приема в 18-тия кръг на първенството на Втора професионална лига отбора на ПФК "Черноморец" - Балчик. Срещата ще се играе на 7-ми декември, събота, от 14:00 часа на стадион Несебър.