iunoshi23

iunoshi23

Юношите на "Черноморец" с две загуби

които откриха резултата чрез автогол. За съжаление гостите от Благоевград успяха да върнат гол до края на полувреме, а през втората част решиха изхода на двубоя от дузпа. Влияние оказа липсата на наказания за един мач Милчо Ангелов, както и Михаел Орачев, който игра с контузия. Въпреки това бургазлии направиха много пропуски чрез Георги Бинев и Даниел Стаматов.

Следвата среща на 17 годишните е на 30-ти май, когато гостуват на "Литекс" в отложен от първия кръг двубой.

Юношите до 19 години пък загубиха с 2:1 като гост на "Спортист" Своге. Единственото попадение реализира Георги Тузаков. С актив от 42 точки, бургазлии продължават да заемат 8-мо място във временното класиране. В следващия кръг момчетата на Антон Спасов посрещат тима на "Ботев" Враца. Мачът е на 31-ви май от 10:30 часа на градския стадион в Поморие.