P4010014

P4010014

Поморие с пореден успех във В група на ПФК "Спартак С 94" - Пловдив с 3:0. Домакините си улесниха мача, след като от 28-мия кръг насам бележат ранни голове.

Не беше изтекла и първата минута от дадения съдийски сигнал, когато Даниел Стоянов откри след асистенция на Енчо Лемперов. Във 9-та минута капитанът Любомир Божинов удвои директно, след изпълнение на корнер. Пропуски на Лемперов и Абдулазис Ибрахим запазиха резултата непроменен до почивката.
Четвърт час след подновяването на играта отново Даниел Стоянов с глава реализира, след чудесно центриране на Диян Лефтеров.
До края поморийци продължиха да доминират, но не успяха да направят победата си още по-изразителна.
Отборът на ОФК "Поморие" със старши треньора Малин Орачев оглавява класирането в групата с актив от 55 точки.