Дублиращият отбор на "акулите" губи с 4:0

"Акулите” отново ползваха изцяло юношески състав от футболисти, родени през 1992 и 1993-та година. Треньорите Владо Стоянов и Мирослав Кралев бяха крайно затруднени в избора на нападатели, тъй като Живко Петков е повикан в юношеския национален отбор за набор-93, а наказанието на Васил Тачев още не е изтекло.

Тимът на "Спортист” превъзхождаше тотално във физическа сила, като разчиташе в стартовата 11-ка на няколко футболисти от първия отбор. До почивката домакините поведоха с 2:0, а другите два гола паднаха в самия край – в  продължението на редовното време след 90-те минути.

"Резултатът определено не отговаря на показаното от двата отбора. Създадохме поне 4 чисти голови положения, но ги пропуснахме”, коментира Владо Стоянов. Треньорът е категоричен, че условията за игра са недопустими за клуб, който има представител в "А” група, пък било то и новак.