"Черноморец-Бургас" спечели контролата срещу "Етър"

В 17-ата минута след бърза контраатака се разписа Тихомир Кънев. Само след 10 минути Георги Андонов изравни. Новото попълнение реализира първото си попадение за "акулите", след като беше изведен отлично от Цветомир Цонков. След още 10 минути Мартин Тошев изведе черноморци напред след самостоятелна акция и точен удар от нищожно малък ъгъл.

През второто полувреме домакините започнаха с изцяло нова 11-торка, а в хода на играта и в състава на "болярите" бяха извършени 10 смени. Момчетата на мениджъра Красимир Балъков отново поддържаха превъзходство, което беше материализирано по красив начин от Хектор Гонзалес. В 82-рата минута той порази мрежата ефектно с глава след асистенция на Дос Сантос.

В предишните си две контроли на "Лазур" бургаският тим срази "Светкавица" с 4:2 и завърши наравно 2:2 със "Сливен". В следващата си проверка "акулите" приемат на своя стадион новия член на Източната "Б" група "Равда" на 8 юли /четвъртък/ от 20 часа.