More

More

"Моряците" удариха "Ботев" Враца в края и са еднолични лидери

след първите три кръга.

Утре тимът на ЦСКА ще има възможността да застигне по точки варненския тим, ако спечели гостуването си на Калиакра в Каварна. Двубоят на стадион "Христо Ботев" във Враца бе равностоен, като през първото полувреме домакините създадоха повече положения, докато през второто футболистите на Черно Море натиснаха своя съперник и стигнаха до победата в края. Голът за варненци отбеляза Ивелин Янев в 85-та минута след неразчетено излизане на вратаря на Ботев Павел Станев.

Отборът на Миньор Перник пропусна възможността също да запази пълния си актив точки и завърши наравно 1:1 със Славия. "Чуковете" се водиха домакини в тази среща, но мачът се игра на стадиона в квартал "Овча Купе", заради наказание на пернишкия тим. Филип Филипов изведе "белите" напред в 13-та минута, но в самия край на първото полувреме Том изравни. До края на мача нямаше повече попадения и двата отбора си поделиха точките.