Поморийци вече загрязат за началото на пролетния дял на първенството. Снимка ОФК Поморие

Отборът на ОФК "Поморие" записа победа в последната си контролна среща преди началото на пролетния дял на първенството. Поморийци излязоха на стадиона в Каблешково срещу тима на ФК "Черноморец - 1919" - Бургас.

През първото полувреме играта беше равностойна като се отличаваше по-добрия опит на ОФК "Поморие", който заслужено поведе в резултата с 1:0 след гол на Живко Петков в 36-та минута.

През второто полувреме превъзходството на поморийци се изрази в още един гол отбелязан по-перфектен начин на Милен Танев с далечен удар във 67-та минута. В самия край на срещата отборът на "Черноморец" успя да намали резултата чрез Петър Колев. Краен резултат 2:1 за ОФК "Поморие".