Cher133

Cher133

"Черноморец" направи реми с "Лудогорец"

на стадион "Лазур". През всичките 90 минути двата отбора се дебнеха и реалните голови опасности липсваха. Играта се водеше предимно в средата на терена и здравите единоборства преобладаваха. Първото полувреме предложи само едно голово положение и то бе пред вратата на домакините, но Стоян Колев показа класа и успя да спаси.

През втората част "Черноморец" вдигна оборотите и притисна гостите в собствената им половина. Това доведе до няколко опасни центрирания и серия от корнери, но до точен удар така и не се стигна. В крайна сметка двата отбора си поделиха по 1 точка.

С тази точка отборът на "Ченоморец-Бургас" продължава да заема 3-то място във временоното класиране с актив от 27 точки. Толкова има и четвъртия "Левски".

В следващия, предпоследен, кръг за есенния полусезон "акулите" гостуват на "Локомоттив" Сф. Срещата е на 20 ноември, неделя от 14:30 часа.