Cher153

Cher153

"Черноморец" с реми в последната контрола

на един от терените на тренировъчната база "Гнездо на акули".

През първата част бургазлии тотално доминираха на терена, но липсваха головите положения. В края на полувремето, противно на футболната логика, гостите успяха да открият резултата след контраатака.

"Акулите" започнаха колебливо втората част, давайки възможност на своя опонент да създаде няколко опасни положения пред вратата на Янко Георгиев. Все пак в средата на полувремето черноморци се върнаха в двубоя и отново взеха инициативата в свои ръце. В 70-та минута, след хубава атака, Родригес Асис напредна по левия фланг, центрира и Преслав Йорданов завърши по най-добрия начин, пронизвайки с глава вратата на гостите за 1:1. До края на срещата бургазлии имаха още няколко възможности, но не сполучиха в завършващата фаза.