"Акулите" отказаха "железничарите" от "Лига Европа"

През първото полувреме двата отбора стояха равностойно на терена като нямаше кой знае какви опасности и пред двете врати. Добро впечатление направиха двете добри намеси на вратаря Стоян Колев, който за втори път пази на вратата на "акулите".

През второто полувреме атаките и пред двете врати се увеличиха и темпото на игра стана по-добро. В 54-та минута Черноморец нанасе своя удар чрез Хектор Гонзалес, който не остави никакви шансове на Левашки, след като хубаво беше изведен от Адриан Фернандес. Малко след това Фернандес пропусна да удвои резултата от удобна позиция. До края на двубоя и двата отбора направиха пропуски като резултата остана непроменен.

С тази победа "акулите" се изкачиха на 5-то място с актив от 47 точки и  в последния кръг посрещат ЦСКА на 16-ти май, от 18:00 часа, на стадион "Лазур".