"Черноморец - Бургас" остава лидер в "А" юношеска група

В този кръг възпитаниците на треньора Антон Спасов направиха реми 1:1 като гости на „Локомотив” /Сф/ и оглавяват класирането с 37 точки. Най-сериозният преследвач "Чавдар" /Етр/ отстъпи при визитата си на „Локомотив” /Пд/ и се смъкна до 4-то място с 35 точки. "Литекс" излезе на 2-ро място с 36 точки след победата си в Стара Загора над "Берое" с 3:0. Със същия актив трети са юношите на "Ботев-2002" /Пд/, които се наложиха у дома си над „Славия” с 3:1.

Милен Гамаков вкара изравнителния гол за черноморци в София срещу „Локомотив” четвърт час преди края на мача. Младите "железничари" поведоха малко след началото на второто полувреме.

В следващия, 18-и, кръг лидерът в "А" юношеска група приема "Левски" на 13 март /събота/.